| GeosBIOS a întrebat:

Credeti in multitasking atunci cand vine vorba de relatiile intime?
De exemplu: ea citeste o revista de moda in timp ce el transpira tot ca sa-i dea senzatii tari.
In viata, se spune, ca-i bine sa stii a combina utilul cu placutul. Sa fie oare valabil si in cazul acesta?

5 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Da ma, cum sa nu...Eu ii dau acolo si ea maninca seminte...Cum sa nu fie frumos?

| ynna93 a răspuns (pentru harciog):

laughing good point.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ala nu e multitasking. ca in afara de citit nu mai face nimic.

| Rake a răspuns:

Cred ca nu ii produci senzatii prea tari daca prefera sa citeasca o revista pana te termini u...

| GeosBIOS explică (pentru Rake):

Poate ca-i produci, dar si le exprima la nivel intelctual. happy