| aniriiiiii a întrebat:

Credeti in prieteniile dintre fete si baieti? Prietenii foarte stranse happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parearea mea e ca Nu, unul din voi intodeuna se va gandi la altceva ...am avut experiante de genu cu cateva fete, si nu prea a iesit bine, dar presupun ca exista si excepti, dar mai rar...

18 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cred. Unul din cei mai buni prieteni ai mei este baiat. Ne cunoastem de peste 10 ani si stiu ca va mai dura mult timp prietenia asta.

| AnaBejenaru a răspuns:

Da, e foarte frumos sa ai un prieten care sa te ajute, si ma refer la un baiat si o fata care sunt ca fratii, care se inteleg bine ...si eu am un prieten asa e BFF-ul meu

xoxo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| DenisaMetal a răspuns:

Da evident, dar pentru relatile stranse dureaza foarte mult timp sa cunosteti si capatati incredere unu in altu.

| madalicious a răspuns:

Nu. Deoarece, este aproape imposibil sa ai o prietenie foarte stransa cu un baiat, fiind fata, deoarece, un tip, ajunge pana la urma sa se indragosteasca de fata, iar relatia de simpla prietenie dispare.

| mgtow a răspuns:

Nu asta a fost inainte acum oricine te barfeste chiar si parintii. Mai bine pastrezi secretele pentru tine insuti si e mai bine asa

| Anonim_6126 a răspuns:

Normal.batting eyelashes. Chiar daca multa lume zice ca nu poate sa fie o prietenie intre o fata si un baiat... doar ceva mai mult. oh go on

Eu de ex. sunt prietena cu un baiat de 8 luni.big grin
Si avem o prietenie f stransa si sincera. Ma inteleg cu el la fel de bine ca si cu prietena mea cea mai bunahee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine acum "prietenii foarte stranse"... te referi ca au foarte multa incredere unul in celalalt sau la faptul ca sunt nedezlipiti?
da exista prietenii intre fete si baieti. eu sunt fata si am prieteni baieti, fapt ce ma ajuta foarte mult si chiar tin la ei, in sensul ca si cand ne vedem dupa 5 ani stam o gramada la povesti. mie imi ofera o oarecare siguranta prietenia cu un baiat pentru ca stiu ca nu are cum sa ma raneasca si pot sa ma bucur de prezenta lor din plin. eu stiu foarte bine sa fac o demarcatie intre un prieten si un potential iubit.
dar daca prieteniile sunt atat de stranse incat apare dorinta...nu stiu...atunci poate fi vorba despre "false pretenses", cine stie

| YourDailyApple a răspuns:

Nu stiu, depinde de la caz la caz.
Eu am avut o prietena foarte buna tot asa mai mult de 10 ani, cat timp am fost copii eram de nedespartit si ne intelegeam de minune, mereu ne ajutam unul pe celalalt, dar de cand ne-am inceput perioada adolescentei m-a indepartat de ea pe motiv ca cica "acum suntem mari " si ii era ciudat sa fie cu un baiat ca si best friend. Evident eu nu prea am fost de acord i-am spus ca nu ma intereseaza sa incep o relatie mai mult decat de amicitie cu ea, nu as vrea ceva sentimental sau cu atat mai putin ceva sexual dar ea tot m-a respins.
Acum nu facem decat sa ne salutam si sa ne intrebam clasicul " ce faci? ", si doar atat. A draq curva, inainte eram bun pentru ea dar acum nu. Nu ca vreau sa par misogin dar experienta asta m-a facut sa imi dau seama ca femeile in general sunt mai egosite si se gandesc doar la binele lor.

| scientist a răspuns:

Da 100%.
Nasol ca fetele strica totul sad indragostindu-se.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicotine femeile nu trebuiesc intelese ci iubitewinking am impresia ca, iti lipseste ceva experientawinking

| andreea_9470 a răspuns:

Da, cred

| Диана a răspuns:

Normaaal! laughing

| Razvan a răspuns:

Bineinteles.Eu am o prietenie foarte stransa aproape sugrumata cu un baiat de mai mult de 10 ani. Daca as fi stat cu el, as fi ratat poate cea mai frumoasa relatie de prietenie din viata mea. Dar amandoi am trecut de varsta aia cretina in care simteai ca iti plac toti cei care te inconjoara si am ramas impreuna ca prieteni.Am foarte multe amintiri frumoase cu el si desi sunt constienta ca mai devreme sau mai tarziu drumurile noastre se vor separa, nu am sa uit niciodata momentele frumoasehappy

| cristianorudi7 a răspuns:

Dar cat de stranse?

| BaLOnAs99 a răspuns:

Da! De ce nu? Eu am un prieten si il cunosc de cand aveam 3 ani. El e mai mare cu 3 ani dar ne intelegem ff bine. El e primul si cel mai vechi prieten al meu.

| maidausipelascoala a răspuns:

Categoric da ...adica de ce nu?
Ce e rau in a fi prieten cu o fata? Mi se pare absurd sa nu poti fi prieten bun cu o fata daca esti baiat.

| Roxx_1761 a răspuns:

Eu una cred! Si sincer am o relatie extrem de buna cu un baiat, si ne intelegem super bine. Numai ca acum intervine si o problema care e mai complicata.worried... dar.oh go on