| raluk_6651 a întrebat:

Credeti in zodiac? spuneti compatibilitatea dintre zodia voastra si zodia partenerului.

5 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Eu citesc zodiacul, dar nu neaparat cred in el. adica cateodata se intampla ceva din ce scrie acolo, dar cred ca e doar o intamplare.

| deeeeea1 a răspuns:

Unele chestii se adeveresc si in zodiac.cel putin la mine asa e.Dar in legatura cu compatibilitatile nu sunt de acord.Eu si iubitul meu suntem semne de foc si apa si nici nu ar exista o relatie daca ar fi duoa zodiac.Dar suntem impreuna de 2 ani si ne intelegem de minunetongue

| MihaelaMika a răspuns:

Sincer nu!

| ramona_9439 a răspuns:

Nu cred in zodiac.

| IOOvreaCereale a răspuns:

Pai eu 50 % cred...eu sunt berbec:capoasa,geloasa,activa,ipocritalaughing,nesimtita(sunt sincerabig grin),iar el e gemeni:arogant,nesimtit,capos, enervant, activ.nu ne prea ne intelegemlaughing