| MadScientist a întrebat:

Cu care dintre vedete ati face sex?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din Romania cu niciuna

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Cu David Tennant ca băiat şi fată cu Phoebe Tonkin.
Pe curând!

| Xtadelo a răspuns:

Niciuna

| blueheart a răspuns:

Cu niciuna.

| ExtremeAleqZ a răspuns:

Cu toate

| Ionutz77 a răspuns:

Hai sa fim seriosilaughing
Pentru cei care raspund cu nici una din Romania rolling on the floor!
Ori sunteti Gay.Ori va e rusine sa spuneti da!

Bafta rolling on the floor

| Deagle01 a răspuns:

Jenny McCarthy ( Bloanda aia Proasta din Scary Movie )winking are 40 de ani dar ani au fost blanzi cu ea happyhappyhappy

| adutzu95 a răspuns:

Parerea mea e ca o vedeta buna de o "tavaleala" e Roxana Ionescu iti zic eu merge bine dar sa no uitam si pe milfu de Andreea Marin nici ea nu se lasa mai prejos.asta e parerea mea dar tu poti alege pe oricare numa banii sa te tinawinking. Bafta. Funda?