| elinord a întrebat:

Cu ce as putea inlocui un dildo cu ce am prin casa? Dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| RoxanaRamona96 a răspuns:

O banana un castravete sau poate un morcov, depinde de pasarica ta, eu am folosit doar banana si castravetele si ti le recomand big grin

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Banana sau castravete.

| pufulescu a răspuns:

O bucata de lemn cu capul rotunjit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mine!

| dolceromania a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca e barbat?

| elinord explică (pentru dolceromania):

Sunt fata

| SorinelF86 a răspuns:

O sa fiu putin rautacios, dar sper sa intelegi gluma mea big grin cel mai bun raspuns il evaluezi in functie de intensitatea orgasmului? acum la modul serios, orice ai folosi foloseste prezervativ, daca nu limiteaza-te la degete, si ca sa raspund la intrebare, cel mai apropiat de organul sexual masculin e banana