| Anablondyi a întrebat:

Cu ce ma pot epila in zona genitala? in afara de LAMA DE RAS :* dau funda cien imi zice :*

10 răspunsuri:
| spioanele3 a răspuns:

Aparatul de ras...sau ceara
funditasmug

| didiDia a răspuns:

Te poti epila cu ceara sau cu epilatorul.

| misu a răspuns:

Incearca o crema depilatoare de la Avon.Este cea mai buna

| Zoya333 a răspuns:

Crema si cu aparatu pe muntele Venus laughing big grin

| push2gl a răspuns:

O masina de tuns

| FuckOnCocaine a răspuns:

Inghinală. Încearcă cu ceară.

| Oana_3046 a răspuns:

Du-te la un salon si te va face cu ceara, nu costa prea mult, dar la inceput este putin dureros, iar timp de 3-4 saptamani nu mai ai treaba, dar din cate am auzit nu prea e bine sa-ti smulgi parul din zona genitala si ca un aparat de ras este cel mai indicat numai ca partea proasta este ca iti creste parul foarte repede. Acum faci cum vrei, eu ma duc la salon si nu am probleme. Si inca un lucru: sa nu folosesti crema sau aparatul epliator pentru ca te vei irita foarte tare happy Bafta

| Zenithf a răspuns:

Cu penseta. In doua zile ai terminat si inca o saptamana nu o sa suporti pe nimeni sa te atinga acolo.hee hee

| Blair_5046 a răspuns:

Da cu ceara pana curge sange, cand vezi ca curge te opresti

| volum a răspuns:

Nu stiu chiar cum se numeste...dar poti sa te epilezi cu niste foi cu lipici verde.