| UhaaS a întrebat:

Cu ce obiecte va place cel mai des sa va masturbati? Need acum

Răspuns Câştigător
| cossmy a răspuns:

Aham...acum ai chef de "una mica" si n'ai inspiratiedevil Pai ai maini, periute de dinti(care preferabil sa vibreze), capatu de la o perie de par, un mobil, daca esti mai piscina merge si o telecomanda, o sticla de sampanie, sau ceva organic, cum ar fi un baiat cu o ****, sau limba sau degetewinking...succes la degetzicarolling on the floor

7 răspunsuri:
| SEAL a răspuns:

Cu o femeie

| AlexT94 a răspuns:

Incearca Hidrantul, sau Extinctorul

| DelphhiN a răspuns:

Eu una nu o fac dar e logic ca t mas...cu ceea ce te simti mai bine.

| virusu007 a răspuns:

Cu pu** in piz**
asa imi place mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu vibratoruhappy

| SoSad a răspuns:

Mai fetita, tu esti obsedata de SEX? intrebarile tale sunt numai despre asta.

| alecsisa a răspuns:

Dildo.laughing
nu mă crede.