| xMerishor a întrebat:

Cu ce si cum se realizeaza acest machiaj? :o3 http://www.facebook.com/......media/set/

4 răspunsuri:
| SadWord a răspuns:

Acest conţinut este indisponibil momentan
Pagina pe care ai solicitat-o nu poate fi afişată acum. Aceasta poate fi temporar indisponibilă, link-ul pe care ai apăsat poate fi expirat, sau este posibil să nu ai permisiunea de a vizualiza această pagină. Nu merge tongue

| CappuccinoIn a răspuns:

Eu personal folosesc farduri de la Fraulin, BH, Naked si MAC. ti le recomadn si tie pentru o culoare mai ampla si un aspect mai natural. Machiajul nu e greu de realizat, doar putin negru pe pleoapa mobila si restul rimel. Mult noroc! (:

| Roxxxxx a răspuns:

Este data cu unu creion negru pe pleoapa!

| briosicabriosel a răspuns:

Cun creion nergru si putin rimel, simplu