| Balchievscaia_Gabriela_1992 a întrebat:

Cu cine se impaca cel mai bine femeia sagetator? funditaaaa big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://femina.rol.ro/......_zodii.htm
E cam adevarat:D

9 răspunsuri:
| BYGGeo a răspuns:

Varsatoru. Aici de fata.

| IAmWeasel a răspuns:

Compatibilitate generala foarte buna cu zodiile: Berbec, Leu Funda tongue?

| florinmsp a răspuns:

Daca e sa crezi in astfel de lucruri nu vei gasi niciodata pe cineva.(parerea mea)

| Balchievscaia_Gabriela_1992 explică (pentru florinmsp):

Nu incerc sa gasesc pe cineva pe internetwinking stai linistit am intrebat doar

| MrAlex a răspuns:

Berbec..prietena mea este varsator si ma impac foarte bine cu ea big grin

| Balchievscaia_Gabriela_1992 explică:

Si un argument big grin mai clar

| niko0o a răspuns:

Heiii eu sunt sagetator si cred ca suntem si de aceeasi varsta ( adica 20 de ani ) si am avut o rel de 3 ani cu un berbec si acum sunt cu alt baiat tot berbec deci 100% cu un berbec zic eu te :*

| Balchievscaia_Gabriela_1992 explică (pentru niko0o):

Ai dreptate happy din pacate am ales deja raspunsul cistigator mersi oricum pentru. raspuns :*

| niko0o a răspuns:

Nu ai pentru ce stai linistita :*