| Sandra_9151 a întrebat:

Cu citeva luni in urma am pus o intrebare? cum asa putea sa uit un baiat pe care il iubesc de ceva timp, uni mi-au spus sa ma intilnesc cu alt baiat si poate il voi uita, si peste ceva timp asta am si facut, insa fara nici un folos nu mi sa primit sa-l uit pe baiatul care il plac.Nul iubesc de loc pe baiatul cu care sunt acum cu el, insa el e nebun dupa mine, asta imi place enorm de mult.Imi puteti da ceva sfaturi sa-l uit pe baiatul acela care il iubesc sau macar sa-l fac gelos si sa-l fac sa-mi scrie, sa fiu putin indiferenta de el, sa creada ca nul mai iubesc.

2 răspunsuri:
| DoctorulLove a răspuns:

Sandra, asta tine de mentalul tau, se pare ca nu il uiti pentru ca te gandesti prea mult la el. Incearca sa nu te mai gandesti, stiu ca nu este simplu, dar ocupati mintea cu alte chestii, exercitii, citeste, jocuri de logica, asta te v-a ajuta in timp poate o luna, doua pana sa il uiti.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu te mai chinui degeaba ~ Daca s-a despartit de tine esti prea buna pentru el Clar! Nu te merita! Nu te mai gandi la el.
Sunt destui baieti in lume
,, There’s so many guys in this world,
so it doesn’t matter if you’re not there.
Until the day I find a boy that only cares for me,
I’ll wait by myself,,
http://www.youtube.com/watch?v=5yP5TykrJ-o

Asteapta de una singura alt baiat.
Si daca nu il iubesti pe acel baiat cu care esti acum ai face bine sa il eliberezi,cine stie ce crede baiatul ca il iubesti mult sau ce crede el, mai bine l-ai elibera, in cazul tau iubirea este ~ One sided