| Goia14dani a întrebat:

Cu păr pubian sau fara păr pubian ( băieții) și de cât o ai?

5 răspunsuri:
| mihaicelsfant a răspuns:

20cm records

| alina2k18 a răspuns:

NU stiu cat de epilati sunt baietii de aici daaaaar din cercetarile mele rezulta un minim de 20.5 cmwinking la adulti si 18.3 cm la minori.
Asa sunt baietii de pe tPU, mega dotatiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam de 10cm in erectie, o gasesc si greu de parul pubian când e slobodã.

| Violleta2022 a răspuns:

Cu par pubian, ca asa-i normal.
Cat priveste masura penisului la 14 ani, ar cam fii de 10-12cm.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce as spune unui strain de pe net care e lungimea pensului meu. Ar fi aproape la fel de penibil ca si cum m as duce la spovedit si i as povesti popii cum ma masturbez eu