| Dizzydizz a întrebat:

Cu siguranta vi s-a intamplat si voua:
Aveti cateodata stari cand nu va place sa fiti pupati, imbratisati de iubit nu?
Eh eu nu stiu cum sa fac sa il refuz fara sa puna botul.Intradevar de la un timp mi se intampla cam des sa il resping dar nici el nu e intelegator.
Ii spun calm sa ma lase, ca am si eu momentele mele dar el tot vine la mine sa ma sarute. Ce trebuie sa fac in asemenea cazuri?

Răspuns Câştigător
| Lary23 a răspuns:

Pai in primul rand, ar cam trebui sa te bucuri ca ai un iubit atat de tandru.al meu e o fire mai rece, bine nu zic ca nu ma saruta sau nu ma alinta, dar o face mai rar! asa sunt si eu! in al doilea rand, el ar trebui sa inteleaga, asta daca ti se intampla rar sa il refuzi. dar precum ai zis, respingerile sunt cam dese.ar trebui sa ti pui un semn de intrebare. poate el, saracul, se gandeste ca nu-l mai vrei, ca nu-l mai iubesti si atunci e normal sa se simta prost. pune te in locul lui! bafta!

6 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Poate te-ai saturat de el deja? sau daca nu e asa, atunci pur si simplu explicat-ti singura starea asta. Crede-ma ca tu la randul tau nu aveai sa intelegi starea unui baiat in astfel de caz. insa daca totusi e o stare in care vrei sa stai deoparte, atunci fa in asa fel ca el sa nu observa asta, si la sigur totul o sa fie superwinking

| Crs a răspuns:

Si eu patesc la fel. in ultimul timp simt ca vreau sa fiu singura, ca nu mai vreau prieten! nu prea ai ce sa ii faci cand il respingi cu siguranta se va supara. sau tot o sa vina la tine sa te sarute iar tu te vei enerva si mai tare. asa mi se intampla si mie si nu stiu motivul. poate ca m-am saturat. noi nu prea ne certam. si de aceea nu inteleg motivul pentru care uneori mi-as dori sa fiu singura, fara prieten.:-s

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Ar trebui ca saruturile lui sau macar imbratisarile sa te linisteasca putin, nu crezi? Sa vrei sa te alinte, sa-ti treaca tot. Eu cred ca nu-l mai vrei. Aveti grija de voi.
Cameleon.

| Axel_9404 a răspuns:

Pai acest gen de stari apar atucnia cand incepi sa nu mai doresti.sa se raceasca relatia.sa nu mai fi happy.eu zis ca nu mia faci asa...pentru ca ii faci rau lui.iti zic eu ca nu are o stare prea ok cand este respins

| NDY a răspuns:

Sa ridici putin tonul ))

| Adryannn a răspuns:

Il lasi sa te sarute si ii va veni si lui randul "roata se-nvarte".