| TobiasCotoi a întrebat:

Cu stima! Barbatii,au fetish sa mai traga fetele de par cand fac dragoste cu ele, sau este o placere sumbra de a mea?

Răspuns Câştigător
| Kiki77543 a răspuns:

Nu trebuie să te simți nasol pentru plăcerile tale,sunt fel și fel de fete,cu plăceri diferite, mie de exemplu îmi place să fiu trasă de par dar doar când vreau o partidă de sex sălbatică?
Dar să nu încurci niciodată sexul cu dragostea, dacă vorbești de sex, se pot accepta astfel de plăceri, în schimb la dragoste este diferit, este vorba de tandrețe, atingeri, sărutări fierbinți etc...

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E o placere si a fetelor nu doar a barbatilor

| RAY a răspuns:

Credeam ca unele femei au fantezia asta, asa ca barbat scopul tau este de ejaculare in vagin nu tras femei de par, dar, daca ar fantezia asta e treaba ta

| Madaxo97 a răspuns:

Unii mai au si plăcerea asta, se numește sado-masochism

| 1onur a răspuns:

Eu nu m-am atins de o femei în halul ăsta Niciodată. Ce înțeleg eu acum de la "fetișurile" astea pe care le aveți voi este ca aveți o boala mintală agravată nu va înțeleg și nu știu de unde va vine sechelele astea da este mai mult decât clar pentru mine cei cu voi și cu "Fetișuri le " astea tras de păr... unde vedeți voi "plăcere " în a trage o fată o femei de păr?

| simplaexsistenta a răspuns:

La unii da

| TobiasCotoi explică:

Nu ii da nimenea sa sara, era o intrebare dar daca ma jignesti bravo tie, multe educatie.

| Kiki77543 a răspuns (pentru TobiasCotoi):

Nu trebuie să te simți nasol pentru plăcerile tale,sunt fel și fel de fete,cu plăceri diferite, mie de exemplu îmi place să fiu trasă de par dar doar când vreau o partidă de sex sălbatică?
Dar să nu încurci niciodată sexul cu dragostea, dacă vorbești de sex, se pot accepta astfel de plăceri, în schimb la dragoste este diferit, este vorba de tandrețe, atingeri, sărutări fierbinți etc...