| Loola_4761 a întrebat:

Cui ii place Specii sau mai exact Dragonu ak47 si daca stiti care e noul lui album? >: ( apropo. ce se intampla s-au despartit specii sau cum?) Fundatongue scuzati categ da ii mai vizitatalaughing

Răspuns Câştigător
| AlleyChann a răspuns:

Cam aşa mă, cam aşa. big grin

2 răspunsuri:
| Williams_Chetan_1997 a răspuns:

Deci urmatorul album este adio 47 omul vechi si da s-au despartit funda?

| Roxii_Lehaci_1998 a răspuns (pentru Williams_Chetan_1997):

Dragonu a mai scos 2 albume, adio 47 omu vechi, si Dragos V'o da, Si nu s'au despartit speciiwinking ''e pauza la proiecte un an sau doi, motive medicale,''-Dragonu', ''trebuie sa mai cantam ceva timp singuri, sa ne obisnuim mai mult asa'' -Chimie