| SecretLover10 a întrebat:

Cuii ii place Justin Biber, parerea mea, ca este un fraier, dar vreau sa stiu parerile voastre...

6 răspunsuri:
| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Dal dracu de prost numai la muzica e bun dar dati pe youtube jastin bieber la barcelona sa vedeti cum joaca rolling on the floor)

| Jack a răspuns:

Parerea mea sincera este ca ai dreptaterolling on the floor!

| andru8700 a răspuns:

Daca ii place cu cineva si este cu cineva este fara sa stim noi.Parerea mea este ca sta cu Selena Gomez doar pentru reclama, pentru ca sunt impreuna li se vand mai bine cd-urile amandurora.La mijloc este vorba de afaceri, daca nu era asta, statea mai retras si nu se lasa urmarit atat de presa.Sa fim seriosi acum.

| LoveDee03 a răspuns:

Mie sincer imi place cum canta,pentru ca melodiile lui sunt cantate cu suflet,este mai bine decat sa fie niste cuvinte aruncate,canta frumos si are niste melodii superbe,nu sunt la nivelul lui ca sa pot sa il judec,asta este doar o parere, atat timp cat nu il cunosc nu ma pot pronunta cu adevarat, succes!

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

e un GAY smugsmug rolling on the floor laughing. Deci pare o fata, serios... si Selena Gomez nu stiu cat de mult il iubeste, dar SIGUR ii iubeste fama si banii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Cui ii place SecretLover10( adica tu), parerea mea, ca este un /o fraier/a, dar vreau sa stiu parerile voastre..." Cam asa suna intrebarea ta!