| Z6 a întrebat:

Cum a decurs cea mai proastă întâlnire cu persoana de care ați fost atrași?

8 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Am inceput conversatia cu ce prostii am mai vazut/citit eu pe reddit.

Cal decapitat care vomita.

| RAY a răspuns:

Nu stiu care a fost cea mai proasta cam toate au fost catasrofale adica ba era prea inalta, ba vorbea mult, ba vorbea aproape nimic, ba numi placea mie de ea, ba era curva si se vedea, nu stiuo catasrofa toatala intarnirile astea de pe net nu stiu daca mas mai vedea cu oamenii de pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am stat amandoi pe banca vreo ora si abia de am scos 2-3 fraze.

| Hakuouki a răspuns:

M-am trezit cu toata gasca pe capul meu si au speriat-o pe biata fata care a crezut ca cine stie ce planuisem eu.

| Fernando9Torres a răspuns:

O fugit un caine dupa noi vreo 2 strazi laughing)

| jamal000 a răspuns:

Ne-am cunoscut online, ne-am placut, ne-am intalnit, personal nu mi-a placut si dupa 5-6 minute de mers, timp in care m-am intrebat diverse chestii la care am raspuns taios, mi-a zis sa ne oprim si ne-am luat la revedere.

| xBlackUndergroundx a răspuns:

I-am spus că e dră...GUŢĂ.

| Londonezul a răspuns:

Chiar azi am avut cea mai proasta intalnire. Tipa nu mai termina povestile si eu de abia daca scoteam 2-3 cuvinte si am lasat-o acolo.