| L•o•L•L•y•P.o.o.p.s a întrebat:

Cum a fist primul vostri sarut:X? Povestititongue. Iubeati acea persoanabatting eyelashes?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

A fost placut.Bine si eu aveam aceleasi perceptii despre sarut promovate de Bravo Girl/Cool Girl si credeam ca e scarbos.Credeam ca habar nu am sa sarut si va rade de mine. Dar nu a fost deloc asa. M-am descurcat neasteptat de binelaughingInca mai sunt cu respectiva persoana si daca la inceput a fost un puternic sentiment de atasare, acum sentimentele au mai evoluatbig grin

| Crisstina a răspuns:

Pai.big grin sa fiu sincera. eu m`am cam panicat la primul sarut, desi imi era foarte drag baiatul. Asa, la prima atingere a fost ok. dar cand si-a deschis gura si a trecut la lucruri mai serioase, mi s`a parut putin gretos, si m`am tras. Apoi, dupa cateva minute a incercat sa ma sarute iar si a fost din ce in ce mai bine.

| Emma a răspuns:

Buna
Nu am cuvinte sa exprim fericirea de atunci:X
Multi multi fluturashi si o stare de ffff bine:X
IL iubeam si inca suntem impreuna:X
Xoxo

| swet girl 22 a răspuns:

Super dulce. aveam 14 ani si m-am dus la un bar, cunosteam tipul, adica pana atunci am m vb cu el da parca n-am simtit nimic special pentru el pana in ziua aia. el avea 18 ani.am inceput sa vb si dintr-o data mia inchis gura sarutanduma iar eu am ramas masca n-am m vb cu nimeni 1 ora si tremuram si eram rosie albastra la fata... e fost bestial, o sa mi-l amintesc toata viatabig grin :p

| criss_5841 a răspuns:

Sa ma gandesc thinking la mine primul sarut nu a fost cine stie ce.,, a fost cu un tip cam timid laughing aveam 12 ani happysi m-am speriat ca m-a luat asa deodata si chiar nu mi-a placut. Cu tipul ala a fost primul si ultimul sarut laughing dupa aia cand am tinut la altul mi-a placut,,, simteam fluturi in stomac happy e o senzatie foarte placut si acum am un prieten de un an si lucrurile au evoluat. ( am 17 ani laughing) nu mai am 12-13hee hee

| aиdяaaa●• a răspuns:

Primul sarutthinking Imi pare rau ca n-a fost cu un baiat pe care sa-l iubescstraight faceci a fost un sarut la jocul acela cu sticlutza; mai mult o provocarestraight faceOricum a fost un sarut placutlaughingCand auzeam de sarut mi se parea ceva scarbos si ziceam ca n-o sa fac asa cevalaughing

| Freky a răspuns:

POI...primul sarut:X si acum imi amintesc. Eram cu niste priieteni, si pe atunci imi placea de unul. el nu stiaoh go on Jucam adevar sau provocare si am fost provocata sa-l :* pe gura. siii... a fost magic. Tremuram toatalaughingtu?smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost frumos si m-am descurcat destul de bine.nu iubeam acel baiat dar imi placea de el, mai mult a fost ca o joaca tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna:X
primul meu sarut a fost ceva d nedescris. mi-a placut ff mult :X il placeam enorm d mult. da nu eram impreuna big grin pana cand m-a sarutat blushing d atunci am fost impreuna :X si acum tot cu el sunt:X avem 10 luni de cand suntem impreuna :X si ne intelegem super bine :* al tau cum a fost smug?