| Optimus7 a întrebat:

Cum a fost cand ati facut prima oara sex? Povestiti. Stiu ca multi nu o sa fa comvina sa raspundeti pentru ca e vorba de intimitate.

2 răspunsuri:
| Johnny_3797 a răspuns:

A fost minunat happy

| Daysee a răspuns:

Poi eram in vacanta de iarna pe la ora 11:00 dimineata am vb cu niste prieteni la telefon sa ne intalnim pe la ora 16:00 sa mergem la o petrecere big grin mno` si o venit prietena mea si de la ora 16:00 pana la 23:24 ne-am distrat rau da dup` o zis ca pentru cei care vor sa se duca sa doarma is camere [petrecerea era la un hotelbig grin] si cand sa ma pun in pat sa dorm [ea] o sarit pe minelaughing)) si atunci o inceput sa imi dea jos bluza si ne-am sarutat etc. apoi am inceput sa facem sexbig grinlaughing o fost frumoss si pentru prima data nu o durut prea tare big grin.te pupa Jeanbatting eyelashes))