| AnaMaria1264479 a întrebat:

Cum a fost la voi pentru prima oara(stiti voi...)? Povestiti-mi cu lux de amanunte!

Răspuns Câştigător
| RikudōSennin a răspuns:

Prima data cand am facut-o a fost in bucatarie unde a pus-o pe masa, am jumulit-o, am spalat-o, i-am indesat-o bine de tot, i-am dat cu maioneza si am pus-o la cuptor timp de o ora.
pofta buna
P.S.: prima data cand am facut friptura de pui la cuptor
laughing)))

| AnaMaria1264479 explică (pentru RikudōSennin):

Mi s-a parut k rasp tau a fost cel mai amuzantlaughing

| RikudōSennin a răspuns (pentru AnaMaria1264479):

tongue laughing

8 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

E prea mult si complicat sa ti zic aici, daca vrei iti povestesc pe mess

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trăsniții un nou sezon incepe luni 10 septembrie doar la prima tv.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu mai spui la nimeni...
am facut un lucru josnic, eram si eu mai mic...

http://www.tpu.ro/......de-18-ani/