| BomBonela a întrebat:

Cum a fost la voi primul sarut? si cum trebuie sa te saruti ca sa fie foarte sexy si bine?

Răspuns Câştigător
| alleecsandra a răspuns:

Buna!
a fost super mai ales ca a fost cu un baiat frumos:X
pai trebuie s ate lasi purtat de val si totul va veni de la sine

3 răspunsuri:
| denysame a răspuns:

Buna.la mine a fost fain primul sarut acum vreo 3 ani. daca partererul are experienta lasate "moale" sa fii ghidata de el.restu vine de la sine!

| ioana_6047 a răspuns:

Fiecare persoana saruta in felul sau.nu exista 2 persoane care saruta in acelasi mod. daca baiatul pe care il saruti simte o atractie fata de tine, fiecare sarut pe care i-l dai pentru el va fi atat sexy cat si bine.

| BomBonela explică:

Si daca no sa-i placa? de asta mii teama