| nighteye a întrebat:

Cum a fost pentru voi prima data cand ati facut sex.Sunt chiar curioasa happy

9 răspunsuri:
| SugarLips a răspuns:

Sti,si eu sunt foarte curioasa o_o cati ani ai? Si daca ai fi facut-o cu cineva ai fi spus cum a fost pe un site?! Daa da, fara suparare esti cam ciudatao_o o sa aflii tu cum e...

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Eu am facut sex prima data inaintea lui tati!

| daassh a răspuns:

Nu, nu Curiosi mor repede!

| triceraptor a răspuns (pentru daassh):

Nu ma putem concentra si ..nu-mi venea sa cred ca fac sex! a fost irealbig grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru triceraptor):

Apai...ce poate fi mai real ca asta.rolling on the floor

| triceraptor a răspuns (pentru anonim_4396):

Copilaria... asa era atunci: misto si tot ce trece de asta devine ireal :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha!

| 1995Anonim1995 a răspuns:

A fost super pentru ca a fost cu o persoana foarte draga mie:Xtongue

| 1995Anonim1995 a răspuns:

A fost suuper pentru ca a fost cu o persoana foarte draga mie:Xtongue