| SelenaMe a întrebat:

Cum a fost prima data cand ati facut dragoste? Cum a fost dezvirginarea?

7 răspunsuri:
| MariusDeejay a răspuns:

Ce intrebare tampita sincer.

| Alcyon a răspuns:

Sincer, n-a fost cine stie ce. A fost destul de neplacut si la urma am rasuflat usurata. Te simti ca la ginecolog laughing Ai dureri, curge nu stiu ce... Ti se cam taie tot cheful. Abia dupa ce-o faci de mai multe ori, devine mai interesant.

| drogh a răspuns:

Nu mi s-a intamplat dar iti pot spune din alte surse ca dezvirginarea la unii e teribila, iar la altii e fara comentarii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru baieti e ok, fetele simt o oarecare durere

| BLeur a răspuns:

Bună.

Este cam greu să dezvirginezi o fată, fiind şi tu virgin. Dar, atunci când se rupe [ la băiat ] te simţi super, excelent, nu sentiment unic.

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add : bvb.marty

| caterinasmile a răspuns:

Prima data a durut tare. Nu stiu sa-ti explic senzatia. A fost foarte important ca iubitul meu de atunci(actualul de acum) a stiut cum sa se comporte cu mine desi nu avea nici el mare experienta. Am comunicat mult. A curs sange dar nu foarte mult. Eram extenuata dupa prima data. Am adormit dupalaughing
A doua oara a durut dar nu asa de tare insa a curs sange de am patat si salteaua. De abia a cincea oara desi la inceput a durut si a curs sange dupa m-am simtit bine. A fost frumos.
Depinde acum de la o persoana la alta. Poate sa nu te doara si sa nu curga sange ori poate sa te doara iar unele fete se sperie si cu greu o mai fac si a doua oara.

| trance04 a răspuns:

Munte, cabana, iarna, restul a fost super tare, la ea a durut putin, a curs si un pic de sange dar dupa ......eh, amintiri happy