| iubita_7611 a întrebat:

Cum a fost prima data cand ati facut sex love struck?
vi s-a parut greu?
funda love struck

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am facut inca...am 13 anilaughing

| Abcfunny a răspuns:

Nu am facut inca, am 16 ani straight face
Banuiesc ca tu esti pregatita de acest pas si vrei sa stii daca a fost greu straight face

| iubita_7611 explică:

Eu am facut deja...si am tot saispe ani vruiam sa vad si alte pareri tongue

| BuzduganDinu a răspuns:

As face cu tine sex!

| PixuletzZu a răspuns:

Cica "as face cu tine sex" laughing))))))))). doamne si eu am 16 ani si mi-am inceput viata sexuala laughing)))))). pai ce sa zic prima data si a2 si a3 a fost naspa pentru ca a durut dar ultima data adica a 4 a fost ok tongue...:*

| Alexandru_7007 a răspuns:

Ce pot să spun, şi eu mi-am început viaţa sexuală, eu fiind băiat, m-am simţit în al nouălea cer, neavând probleme cu dimensiunea, să nu fiu totuşi porc, şi să dezvălui tot, şi nu regret c-am făcut-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt baiat. si eu am tot 16 anii. si mi-am inceput viata sexuala la 9 ani. si chiar am uitat senzatia dar stiu ca a fost ff bine. :Xchiar daca pare cam incredibil dar e adevarat... pentru cei care cred ca nu stiam. nu e greu sa o bagi si sa o scoti in fine mi-ar placea sa te cunosc parfumel_pustiu te pup :*:X:X

| Alexandru_7007 a răspuns:

@anonim, acesta nu-i un website de caterinca băiete, cum la 9 ani, chiar ne crezi infantili?

| banderas_7792 a răspuns:

Eu am facut sex am 18 ani si important este sa simti partenera, sa ai rabdare si sa o faci sa se muleze pe tine adica sa nu o fortezi si sa ii dai incredere, sa descoperi si sa intuiesti ce si cum ii place si o sa fie super si pentru ea. Totul este sa nu fii ca baiat egoist.

| νєησм a răspuns:

La 13 ani si a fost relaxantwinking

| Alinaga a răspuns:

A fost super si cu toate ca baiatu era super dodat pe mine nu m-a durut probabil pentru ca am avut un preludiu lung si mai ales pentru ca l iubeam enorm si nu am avut emotii am fost relaxata
ps:himenul nu era larg dincontra foarte strans si inca a fost si la urmatoarele 5-6 dati dar tot nu m-a durut de fapt mai mult m-a durut a a oara decat prima