| BlakeLively a întrebat:

Cum a fost prima data? laughing PS: fara raspunsuri idioate.

Răspuns Câştigător
| bluestar23 a răspuns:

Prima data este foarte bine atata timp cat baiatul cu care o faci te iubeste si il iubesti (unii spun ca nu conteaza dar conteaza). Atata timp cat va iubiti are mare grija sa-ti creeze o noapte de vis si sa te excite cat poate te tare ca penetrarea sa fie cat mai putin dureroasa, daca nu te iubeste nu-i pasa si vrea doar s-o "bage" cat mai repede, fiind foarte dureros pentru tine. Daca inca nu ai avut parte de prima experienta sexuala eu zic sa astepti baiatul potrivit care v-a avea grija sa te faca sa te simti bine. Sper ca te-am ajutat happy

13 răspunsuri:
| Summerismine a răspuns:

Prima data pentru mine nu a fost atat de dureroasa pe cat ma asteptam. A fost ceva foarte frumos si special

| Azre a răspuns:

Ca în filme... + foarte multă anatomie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa schimb patul

| VladGH a răspuns:

Ca baiat, pentru mine mereu a fost bine happy, pentru fete uneori prima experienta le sperie. Daca unei fete i se nimereste unul cu bala in barba si impinge ca nebunul, atunci ii face o impresie urita laughing despre viata sexuala.

| Șurubelniță a răspuns:

Costisitor : s-a rupt patul...

| Arkhasas a răspuns:

Prima dată când ce? Când am făcut clătite? Păi s-au cam ars...

| FlorinFindus a răspuns (pentru Arkhasas):

Nu ma cand ti-ai bagat **** in clatitele tale laughing

| DNSK a răspuns (pentru Arkhasas):

Si eu ma gandeam la ceva asemanatorlaughing like

| LordCroft a răspuns:

Pai prima data nu a fost nimic, apoi D-zeu a facut cerul si pamantul etc.etc.etc laughing laughing

| BlakeLively explică (pentru LordCroft):

Si pe Adam si Eva etc etc.laughing

| LordCroft a răspuns (pentru BlakeLively):

Daa laughing laughing

| biciuscar a răspuns:

E nu!

| PunctePuncte32222 a răspuns:

Si apropo...Prima data la fete e posibil sa doarahappy