| Uza a întrebat:

Cum a fost prima noapte dormita la iubit? as vrea sa imi spune-ti putin mai detaliat pentru ca as vrea cateva idei in legatura cu asta. Nu cred ca ar fi vreo problema in a povesti pentru ca nu ne cunoastem, nici macar 1 %, deci cred ca este in regula.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu cred că este în regulă să-mi expun intimitatea în lumea virtuală!
Pa, pa.

| DeeaMarry a răspuns:

Nu cred ca este deloc in regula. Ai spus ca nu va cunoasteti nici macar 1%, dar vrei sa iti petreci noaptea la el?
Mai gandeste-te.

| AnnnaMarrria a răspuns (pentru DeeaMarry):

Era vorba de ea si noi ca nu ne cunoastem si putem povesti big grin

| DeeaMarry a răspuns (pentru AnnnaMarrria):

Aa. Ok.

| Emilian65 a răspuns:

Minunat. Ai sa vezi cand vei dormi cu iubitul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu-mi etalez intimitatea pe internet.
Încearcă şi o să vezi.
Te pup!

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Prima noapte dormita la iubit nu trebuie` sa fie neaparat si prima noapte in intimitate. Eu am petrecut prima noapte cu iubitul acum aproape 2 ani,de Anul Nou. laughing. Amandoi eram peste masura de emotionati. In principiu am uitat ca mai exista si alti oameni pe lume,am uitat de telefoanele care sunau,am refuzat toate invitatiile la petreceri si ne-am tinut in brate aproape toata seara. Am ras maxim,laughing,am ascultat muzica,am privit unele filmulete amuzante,am mancat,am baut un pic,am povestit vrute si nevrute.
Povestesc pentru ca imi face placere sa imi amintesc acea noapte.
Depinzand de cum esti tu,cum e el,sunt o gramada de lucruri de care va puteti bucura impreuna in prima noapte singurei. Nu ma refer la sex. Filme,povestiri,muzica, daca aveti toata casa la dispozitie puteti gati, dansa, canta laughing. In speranta ca ti-am mai dat cateva idei, iti urez mult succes si sa te bucuri de seara respectiva cum stii tu mai bine!big grin

Răspuns utilizator avertizat
| BlackOldSun a răspuns:

Ce frustrate mai sunte-ti mai!

| Uza explică:

DeeaMarry: ai inteles total gresit intrebareahappy cei care imi raspund nu ii cunosc nici macar 1%nici eu pe ei, nici ei pe mine deci cred ca ar fi in regula sa povesteasca prima lor noapte la iubitul lor.

| Music4life a răspuns:

In caz ca urmeaza sa ai prima noapte, nu-ti face griji, totul este ok fara planuri.
Bafta!