| Rukhsandra a întrebat:

Cum a fost prima voastra dragoste?hee hee

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ceva magic, unic. Au trecut multi ani dar nimic nu se compara cu ce a fost atunci. Nu neaparat ca a fost prima relatie. A fost ceva mai special.

| Bacemi a răspuns:

A fost foarte frumos. Aveam 14 ani pe atunci. A fost ceva asa ca in basme. Foarte frumos. Nu a durat mult dar a fost ceva intens rar vazut. Oricum, ceva ce la varsta de 14 pustii de azi nu pot atinge. Si uneori nici baietii si fetele de 20 sau mai mult.

| catthshshshs a răspuns:

Prima mea dragoste... daca o pot numi dragoste. A fost un baiat mai inferior mie, de aceeasi varsta cu mine, eu cu planuri mari de viitor, el cu nici unul, eu il vedeam pe el ca pe cel mai perfect, ai mei imi tot spunea ca nu e de mine!
Cu timpul am realizat (si mi-au trebuit 2 ani ca sa fac asta) ca nu ne potrivim si am pus punct. In acest timp nu am intretinut relatii intime, nu imi doream asta cu el.
Mi-as dori ca cel cu care sunt acum sa fie prima mea dragoste, si intr-un fel este, este primul care ma iubeste cu adevarat si pe care il iubesc enorm de mult.

lolita
| lolita a răspuns:

Prima dragoste a fost perfecta, a durat 2 saptamani laughing.

| Elena1234456 a răspuns:

A fost neimpartasita, ca o joaca de copii. M-am jucat cu focul si m-am ars happy.

| Dizzydizz a răspuns:

Dezastruoasa. App buna intrebaresmug

Lam intalnit la 17 ani era mai mic ca mine cu 2 anihee hee

Nu stiu sigur daca l am iubit dar stiu ca am tinut enorm la el doar ca nu am stiut s ail pretuiesc.

Totul s-a intamplat asa:
-extaz
-emotii
-speranta
-lipsa de respect
-plictiseala
-despartire
-suferinta.

Toate astea in 6 lunihappy

| Farcas a răspuns:

Prima mea dragoste este baiatul cu care traiesc in prezent de aproape 2 ani. El a fost primul meu prieten, a fost o joaca de copii luata foarte in serios de verisoara mea. Din lipsa de nematuritate si varsta nepotrivita de a avea un prieten ne-am despartit.Au trecut 3-4 ani in care nu ne-am vazut si nu am vorbit din nou dar soarta ne-a adus iar impreuna si suntem foarte fericiti love struck

| Frogie a răspuns:

Prima mea dragoste o traiesc chiar si acum, in prezent! La 18 ani, l`am cunoscut pe el! Am mai avut relatii, dar sentimentul pentru acele persoane nu il pot numi dragoste! Poate doar afectiune! Ce pot sa-ti spun, e ceva frumos, nu prea pot descrie in cuvinte! happy Avem un an si jumatate impreuna, si multe planuri de viitor! happy

| yellowalien a răspuns:

A fost o dragoste naiva, timida, nici nu stiam ce-i cu mine dar eram indragostita pana peste cap de respectivulhee hee Pluteam in permanenta si nu ma gandeam decat la el.
A fost frumos big grin Chestiile astea nu se uitahee hee

| divinuu a răspuns:

Yo pana acum am stat cu vreo 5 baieti. dar pe niciunul nu pot zice ca l-am iubit...foarte mult big grin big grin

| Mihaela_9047 a răspuns:

Pai ia sa vedembatting eyelashes
eram la scoala si am impartit clasa cu o alta
si l-am tot strigat pe un coleg si se uita inca unul rolling on the floor
dupa vreo 2 luni chiar 3 l-am vazut iar afara in curtea scolii dar pur si simplu m-am inrosit big grin tongue laughing
le-am spus unor colege ca imi place de el tongue
ele m-au ajutat mult in privinta asta ii trimiteau mesaje si il intrebgau si etc rolling on the floor
prima mea dragoste care e si in prezentwinking

| madalyna_5232 a răspuns:

Eu sunt deja la prima mea dragoste:Xmai sunt 5 zile si facem 1 an:Xsi eu am 16 ani el 19, eu eram cam timida, el foarte tupeist, dar cu suflet mare, ma iubeste enorm si eu la fel pe el.si el va fi in viata mea 4 ever:Xel m`a invatat multe si datorita lui nu mai sunt eu chiar asa timida ca toata lumea facea misto de mine pe vremea aia.acum arat mult mai bine, tot datorita lui.ca pentru el m`am schimbathappysi totul e si spar ca va fi binehappypa-pa

Răspuns utilizator avertizat