| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost prima voastra experienta sexuala? Durerea e suportabila?
Pareri

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am ajuns la spital ca mi s-a rupt ata acolo am continuat cu asistenele prima experienta

| Denisa09Ax a răspuns (pentru RAY):

Ce ata?
Himenul?
Si cum te-au ajutat asistentele?

| RAY a răspuns (pentru Denisa09Ax):

Ceva de care tragi cand faci sex

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ai practicat masturbarea intravaginala prin asa numita metoda "a degeticii" si astfel canalul vaginal a fost largit intr-o oarecare masura, atunci durerea provocata de penetrarea vaginului de catre un penis gros va fi suportabila, iar uneori durerea poate chiar sa nici nu existe. In cazul in care "pasarica" ta este intacta, neatinsa si din acest motiv canalul vaginal este extrem de stramt (starea normala), durerea poate fi extrema, atroce, insuportabila si depinde in primul rand de grosimea penisului si de experienta sexuala a partenerului, indiferent de cat de bine va fi executat preludiul. happy

| Tovarăşiemăligă a răspuns:

Sincer, din prima incercare nu a ieșit nimic, era dureros, și credeam că nu voi mai rămâne dezvirginata)) dar a doua a fost cu succes. Crede.ma durerea asta merita plăcerile care urmează)

| kkejfbwejbf a răspuns:

Pe mine una m-a durut foarte tare.Indiferent cat de griujuliub a fost.Preludiul a fost nici prea mult nici prea putin, numa bine sa nu mi se duca asa zis chef.Doar ca, a durut, nu am suport si i-am zis sa se retraga

| Denisa09Ax a răspuns (pentru kkejfbwejbf):

Si dupa cat timp a inceput sa nu te mai doara?

| kkejfbwejbf a răspuns (pentru Denisa09Ax):

Pfuu..si a treia oara m-a durut putin. dupa vreo 4 5 ori...cam asa