| RaduDianaMaria2108 a întrebat:

Cum a fost prima voastra nopate de amor?

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu a fost

| XxBlueRosexX a răspuns:

Firg pentru ca era iarna.

| corbulalbrosu a răspuns:

Primul act sexual l-am intretinut ziua in amiaza mare, insa este adevarat ca intr-o camera cu foarte putina lumina fiindca storurile de la fereastra erau complet lasate. Chiar si asa in semintuneric sexul a decurs ca lumea si a fost... ''de milioane'' big grin

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

A fost ziua pe plajă la Năvodari.

| sofisis a răspuns:

S-a intamplat ziua in amiaza mare. happy

| 94Lucifer94 a răspuns:

Credeam că o să fie ceva wow dar nu s-a ridicat la nivelul de plăcere așteptat de mine.

Răspuns utilizator avertizat
| artemidak a răspuns:

Era o noapte cu soare omg

| DeeaCarmen a răspuns:

Prima nu a fost asa de wow ca imi era rusina sa fiu dezbracata in fata unui baiat. Apoi sexul in sine a fost si dureros, fara ograsm, nu era ca o masturbare.

| HeeVTM a răspuns:

Intuneric

| Sorin_Chiri_1996 a răspuns:

Era seara pe la 8 in scara blocului intre etajele 5 si 6