| User26 a întrebat:

Cum a fost primul sarut? la catzi ani?[descrietzi

10 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Cu limbasmug

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Stiu ca o sa para ciudat dar primul meu sarut a fost la 15 ani in seara de paste intr-un cimitir laughing))

| Mary_5158 a răspuns:

A fost o farsa.INGROZITOR! la 15 ani, cu un prieten de al lui varul meu, acesta a aflat ca nu pot si m-a facut de ris la toate rudele.
uuufffffff

| pisi14 a răspuns:

La 12 ani. a fost o provocare si au fost de fata cam 6 persoane. groaznic 6 perechi de ochii sa se uite la tine in timpul asta crying

| Andrei32133 a răspuns:

La mine a fost la 10 ani

| andra_7244 a răspuns:

Primul meu sarut a fost ceva de nedescris.s-a int vara trecuta intr-o seara cu luna plina eram singuri pe o banca in parcul de langa un lac si se auzeau broscutele si greieri cum cantau:X.a fost ceva foarte special:XFUNDA:-o3

| Mélancolie a răspuns:

Primul meu sarut a fost la 14 ani intr'un cort. laughing

| Adry4N a răspuns:

La 13 ani! Eram pe afară cu băieţii, şi mai erau şi doua fete cu noi. Îmi plăcea de una dintre ele! Ce crezi că am făcut? Mi-am luat inima in dinţi, m-am dus la ea, i-am spus ca îmi place, si m-a sarutat ( ma rog, mai mult un pupic :-))) )

| UnAnonimSmecher a răspuns:

Pai primul sarut hmm cam la 9 ani whistling iar la 12 ani cand m-am pupam cu iubita mea a fost dupa ore... dupa ce ne-am pupam ne-am luat amandoi de gat apoi ne-am dus spre casa. Eu cand m-am dus spre casa simteam ceva in stomac. atat am avut de zici big grin Fund?:X

| NikoBetta a răspuns:

Primul mew sarut a fost la 13 ani. Il placeam f f f mult pe acel baiat.era iarna...ningea:X m'a luat in brate si am simtit ceva in stomacel laughing