| DeeDee_4511 a întrebat:

Cum a fost primul sarut la voi? In ce imprejurimi? Cum s-a intamplat? Dati cat mai multe detalii big grin.[Cea mai frumoasa poveste primeste funda love struck]

Răspuns Câştigător
| Gabi_6377 a răspuns:

A fost prima mea dragoste, a fost foarte frumos... Vorbeam de vreo luna, ma pupa doar pe buze, si intr-o zi stateam pe banca amandoi.Ma tinea de gat, m-a pupat pe buze si apoi m-a sarutat. A fost magic, am stiut ca il voi iubi mereu.Am simtit ca totul prinde sens, ce inseamna dragostea.Nu stiu daca pentru el a fost la fel.Eu il mai iubesc si azi, el pe mine, nu, dar oricum e minunat sa te saruti cu persoana pe care o iubesti, cu altii nu are farmec.

5 răspunsuri:
| danielacs a răspuns:

S-a intamplat cand aveam 12 ani(acum am 18) big grin cu un vecin la ziua unei prietene, el avea 14 anibig grin Ne jucam jocul acela cu sticla si na ne-am sarutatbig grin. Nu a fost prea placut pentru ca eu eram foarte timida si rusinoasa tongue m-am inrosit ca racul la fata. Cu toate astea nu cred ca il voi uita niciodata acel prim sarut!big grin

| ZeWsSs a răspuns:

Primul sarut amintiri nici nu banuiam ce o sa ma astepte in acea zi deci sa incep cu inceputul povestii. Fiind in clasa a V a nu prea ma interesa pe mine de fete sau de dragoste de fapt nici nu prea stiam ce e aia eu si prietenii doar ne bateam joc de fetele din cls si nu aveam noi gand sa fim sensibili cu o fata sau ceva de genul dar intr-o zi incepm sa jucam adevar sau provocare ce joc am amintiri frumoase la acest joc dar sa revenim la sarut deci nu stiuh ce se intamplase in ziua aceea dar toata lumea era cuprinsa de un val de dragosete si se puneau doar intrebari legate de asta si provocari la fel, jucam eu inca 3 baieti si 9 fete deci eram in inferioritate can a venit randul meu am primit provocare sa o pup pe una dintre fete pe obraz, usor de facut desi din cate imi aduc aminte am reusit destul de greu fiind mult mai timid atunci si imi aduc aminte ca m-am inrosit foarte tare la fata si acum ma gandesc ca imi pup colegele de 2 ori pe zi cand ajung la scl si cand plec dar iar am deviat de la subiect sa revenim asa am scapat cu bine bineinteles ca m-am razbunat si cand a venit randul celorlalti baieti am dar provocare sa se sarute ei fiind mia indrazneti au reusit eu timid am refuzat si nu am mai jucat...eu invatand de la 12 la 7 si fiind iarna cand scapam de la scl era intuneric afara si ma duc cu una dintre colege acasa si ma ia la intrebari dc nu am mai jucat si dc nu am vrut sa o pup si incepe ca ea ce are e urata si alte chestii din astea si normal ca i-am facut complimente ca sa nu se simta jignita.in drum spre casa am inceput sa ne dam pe gheata si eu am cazut si ea peste mine si spuf momentul de neuitat ea se urca peste mine si imi zice "acum nu mai scapi" nu am sa uit asta niciodata si ma pupa prima data doar pe buze si apoi urmeaza un french kiss de neuitat cam asta a fost bineinteles ca a doua zi toata lumea din naou radea de mine dar asa a fost sa fie si acum ma inteleg f bine cu acea fata si daca imi aduc bine aminte am sarutato ultima data cam acum 3 sau 4 saptamani desi nu am fost niciodata impreuna dar ne intelegem f bine si cand facem asta mai mult ne prostim si ne aducem aminte de acel moment mentionez ca amkum sunt in clasa a 10 deci a trecut ceva timp... app scuze ca povestea mea e asa lunga

| Alexa_4570 a răspuns:

Deci, afara statea sa ploua si prietenul meu vroia sa ma conduca acasa(eram de 1zi impreuna), cand am ajuns in fata unei case i-am spus ca ar trebui sa ma lase aici pentru ca pana va ajunge el acasa o sa il prinda o ploaie destul de naspa...ne-am oprit putin sa ne luam ramas bun, si pentru ca batea vantul mi-a intrat putin praf in ochi, cand in sfarsit mi-am deschis ochiul... el era foarte aproape de mine.continuand sa se apropie a ajuns suficient de aproape incat buzele noastre sau unit.si ne-am sarutat. Pot spune ca a fost foarte frumos.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pay primul sarut a fost dp primele 2 secunde dupa ce am acceptat s stam unu cu altu big grin il cunoscusem cu o zi in urma dar eram deja inebunita dp el hihi si asta afost cand am fost lasati singuri si dupa colt erau scarile ca eram in narghilea jos era varmea cu tov lui cre au vazut si la tras varmea d mana si au mai stat o jum d ora afaralaughing a fost un pic d amuzant ca dp c au vnt noi inca ne sarutam si ei erau ceva gen: n-am vazut nimicaalaughing dar eu ai vauzsem ca cooborase de 4 pori jos pna atunci laughing si in ziua aia si pna neam desp laughing am fost parca ne cunosteamd o viata laughing pna si in prima zi cand ne cunoasteam abb de 2 zile eram de nedespartiti :X pakat ca sa sf asasad

| mickeye a răspuns:

Am sărutat o doamnă de 37 deani, eu având doar 18 ani.acela a fost primul meu sărut, superb. a fost ceva deosebit...am sărutat-o toată noaptea