| anamaria_6094 a întrebat:

Cum a fost primul sarut pe gura, la cati ani?

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Primul meu sarut.hee hee.La 14 ani.in fata unei chestii,nu am mai fost de mult prin zona aia si nu stiu ce e de fapt.laughing.Pai a fost pe neasteptate chiar daca ma asteptam cam in ziua aia sa se intample nu ma asteptam sa fie chiar atunci.La inceput am avut emotsii adica inainte de acel moment,dar dupa ce m-am intalnit cu tipu' cu care eram nu mai aveam nici un stres.Si nici atunci cand m-am sarutat nu mai aveam nici o problema.Plus de asta exact in seara aia tipu' cu care eram i-a spus prietenului meu cel mai bun,care prin coincidentsa era si prietenul meu cel mai bun laughing [i-am cunoscut in acelasi timp si ne-am intseles bine],ca dintre toate fetele cu care a fost [si aici vine bomba,chestie neasteptata] eu l-am sarutat cel mai bine.rolling on the floor

12 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Delicioslove struck la gradinita la 5 anilove struck

| AnonimA a răspuns:

Buna la 14 ani blushing aa fost super :X

| anamaria_6094 explică:

Multumesc pentru raspunsuri!

| CybeRAthlete a răspuns:

11 din ce imi aduc aminte, tot ce a fost inainte e un blur laughing
a fost interesant in sensul ca nu mai intalnisem pana atunci, dar nu o chestie memorabila.
bafta

| DorelSudoru a răspuns:

@elasexygagica ai mai mult de 9-10 ani?
P. S:Nu s-a intamplat inca.

| Heng a răspuns:

La 12 :X, oh. ce as mai face-o, dar crying

| ThePinkPanther a răspuns:

La 6 ani era sf mihail si gavril si imi placea de unul pe care il chema mihai. toti faceam felicitari pentru unul dintre sarbatoriti. cand i'am dat felicitarea, educatoarea mi-a zis sa il pup(se referea la obraz) iar eu l'am luat de fata si l-am pupat pe buze fortatbig grinlaughing

sarut adevarat nu s-a intamplat inca(am 14 ani acumbig grin)

| toxiclife a răspuns:

La 12ani tongue tare blushing

| FreakzoO a răspuns:

La 11 anii a fost.frumos laughing

| Marijuana187 a răspuns:

La 11 anihappy a fost fain, iar cu limba la 12

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la 15 ani, ca o stampila tzock si gata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ellaasexy, nu-i asa ca te-ai sarutat cu doamna educatoare?rolling on the floor