| TVD13 a întrebat:

Cum a fost primul Sarut:X
Cel care ma impresioneaza cel mai mult primeste Fundabig grin si ceilalti voturibig grin
Love U,:X

7 răspunsuri:
| Pysu a răspuns:

Primul meu sarut a fost foarte... romantic, si nu o sa-l uit niciodata. Cand m-am sarutat cu prietena mea, wow, parca eram pe o alta lume, alta lume mai buna si simteam ca ea e facuta doar pentru mine, ca buzele ei sunt facute pentru buzele mele, sa nu uitam sa mantionam de "fluturasii " care ai trecut prin burticasmug.La

| rulzer13 a răspuns:

Eu l-am primit pe al meu in cadrul unui joc de adevar sau provocare, am fost pus sa sarut pe cineva am facut-o dar a fost un sarut scurt apoi ea m-a tras si ne-am sarutat din nou.

| SteauaROsie a răspuns:

Lol,
pai a fost unul scurt de 10 sec,si eu am dat inapoi,de la sarut pentru ca imi era frica,ca nu stiu,
oricum
primul sarut m a remontat,mi a dat increderea in mine,

si bineinteles,
dupa alte saruturi,
sa zic in mare,
am exersat sarutul, cu alta, fata,
fata fiind pupacioasa,
10/zi macarrolling on the floor

| Gagikaru a răspuns:

La mine nu a fost si am 14 anirolling on the floor

| Gagikaru a răspuns:

Incercam amandoi ca sa vedem cum e>?

| TheUndertaker a răspuns:

Primul meu sarut a fost de Craciun, a fost scurt dar frumos.

| Donatello a răspuns:

Al meu a fost de pasti sub un copac inflorit si vantul adia usor. M-am simtit minunat nu m-ai puteam sa respir de emotii.