| FrozenloVe a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut? >8-. Cel mai interesant primeste >funda.:. Acum sa nu inventatilaughing. Scrieti Adevarul.Si celelalte vott :X

Răspuns Câştigător
| Hachiko_3659 a răspuns:

Dupa o plimbare lunga, iarna, inainte de ziua mea, pe scara blocului meu, ne "bateam" pe o foaie pe care nu mai stiu ce scria. si eu o tineam la spate cu ambele maini si el m-a cuprins cu bratele si m-a sarutat. si mi-a luat foaia aia frustrated. ma rog. dupa cateva saptamani ne-am despartit, si acum cand intru prin partea aceea a blocului imi amintesc de el;.

12 răspunsuri:
| jdbsg a răspuns:

Al meu a fost in zapada:X

| Roberto a răspuns:

Primul sarut a fost placut si interesant.Cum sa fie altcumva?

| FrozenloVe explică:

Primul` sarut! Cum a fost?

| LoveGReyson a răspuns:

Da mi-ar fi placut sa fie al meu cel mai interesant, dar nu s-a intampla inca cred ca peste cateva zile si as vrea ca primul sa fie direct french DA MI-E O FRICA x_x!

| Roby_3413 a răspuns:

In ploaie day dreaming

| FrozEenSoul a răspuns:

Buna happy
Primul meu sarut a fost cand eram la tara si aveam doar 12 ani tongue eram un simplu baietel ce visam sa stau cu fete frumoase big grin etc.
In seara de pasti jucam adevar si provocare. Si mi-a dat un prieten provocare sa o sarut pe o fata big grin! Bye, asta a fost tongue

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut? Neasteptat!
Putea sa imi dea si el un mesaj ceva : " Vezi ca in secunda doi te sarut. ", dar el dupa ce a terminat sa vorbeasca la telefon, nu stiu cum mama naibi, dar in secunda doi era cu limbutza la atac laughing. A fost misto, mi-a pus sangele in miscare laughing, atunci imi era frig si dupa sarutu ala nu mai puteam de cald blushing laughing. Si dintr'o data un fior rece ma cuprins, a fost interesant.
Stiu ca m-am foit in acea noapte de am intors si cearceafu pe dos pentru ca imi batea inima nebuneste, eram indragostita blushing laughing.

| savalucian a răspuns:

In tabara la sibiu pe balcon. fata era cu 2 ani mai mare ca mine. a fost mistoo.

| Donatello a răspuns:

Sub un copac inflorit, intinsi sub el. Ne-am sarutat usor pe gat si obraz si apoi am ajuns la buze.

| numaintorcdindrum a răspuns:

Pai.sa incep. eram cu un baiat pe care il placeam de vreo 2 ani. de cand era la mine la scoala (era clasa a8a si urma sa mearga la scoala, iar eu eram in clasa a6a). ne-am imprietenit cu ajutorul unui fost prieten. iar cand mi-a cerut sa ne intalnim. normal ca am acceptat. si na. a urmat ziua intalnirii. si m-am dus. el deja ma astepta. si cand am ajuns. m-a luat in brate si apoi m-a sarutat. a fost cea mai frumoasa zi din viata mea. nu a fost cine stie ce. doar ca m-am sarutat cu baiatul pe care eu chiar il placeam...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos. Funda?