| DusaCuCapu a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut si la catzi ani... vreau si eu povestioarele voastre de dragoste daca nu va suparati. dau fundita la ce-a ce imi va placea cel mai mult...primul meu sarut a fost la 12 anihappy

7 răspunsuri:
| cipicu92 a răspuns:

Primul meu sarut a fost la 16 ani. Da poate ca razi de mine ca la varsta la care altii isi incep viata sexuala, eu am avut primul sarut. Dar am asteptat sa gasesc persoana potrivita pentru "a ma dezvirgina la limba" si nu a fost o relatie serioasa a fost mai degraba o aventura. E adevarat ca am mai avut saruturi prin clasa a 3a sau a 4a dar nu cred ca au fost facute bine eram doar un copil.

| bogdan_6209 a răspuns:

Al meu la 11 intr-o iarna

| gini2011 a răspuns:

Primu sarut a fost la 16 anisi a fost emotionat dar si foarte frumos, dar nu prea am stiut sa sarut dar a fost bine ca am invatat pe parcursc.

| Iulia_9456 a răspuns:

Eu m-am sarutat prima oara la 10 ani. eram dupa bloclaughing. cu asa zis-ul meu iubit. na, eram impreuna de 3 luni, si mi-a zis sa incerc ca nu ma doarelaughingbig grin

| Max_5302 a răspuns:

Primul meu sarut a fost la 14 ani. Intr-o seara am ramas singura cu un prieten de-al meu (mai mare cu 2 ani ca mine). Nu ne-am inteles niciodata atat de bine ca atunci. In seara aceea am stat afara pana tarziu si fara nici un motiv am inceput sa ne sarutam. Ne-am propus sa nu spunem nimanui despre asta. Au trecut cateva saptamani in care de fata cu prietenii eram distanti si abia daca ne salutam, dar atunci cand eram singuri parca traiam intr-o lume doar a noastra.Dar din pacate asta nu a durat prea mult.Stiam dinainte ca el se droga.dar nu am crezut niciodata ca-l va afecta atat de mult. ajunsese foarte rau. Intodeauna parea obosit dar in acelasi timp pus pe glume. Din cauza asta totul s-a terminat.Fiecare si-a continuat viata lasand in urma toate amintirile.A trecut ceva timp de atunci dar eu nu am uitat nimic si chiar daca eu sunt cea care a pus capat, as da orice sa mai pot trai inca o data acele vremuri, el insa e o cauza pierduta.in momentul de fata nici macar nu ma mai saluta.laughing A uitat fata careia cu nu mult timp in urma ii spunea ca ar putea-o iubi pentu totdeauna.

| AnnaAbba a răspuns:

Primul meu sarut a fost la 13 ani. Eram in sat la bunica mea si am intalnit un baiat care se tot dadea la mine. Asa cand sa plecam el a zis: Nu imi dai si mie un pupui de noapte buna si s.a apropiat de mine si m.a pupat pe jumatate de gura. Apoi a insistat sa ma duca acasa. In fine m.a dus acasa si cand am ajuns in fata portii el m.a pupat iar pejumatate de gura si apoi m.a sarutat. A fost cel mai tare moment din viata mea.

| Carly22 a răspuns:

Primul meu sarut a fost la 14 ani cu un baiat care-mi placea foarte mult (de fapt si acum-mi place si nu l-am uitat).
Am iesit cu grupul si era si el acolo.Pe la 12 a trebuit sa plecam toti, iar drumul lui era pe unde ma duceam si el.Noi vorbeam si cand am ajuns in fata blocului m-a imbratisat si mi-a spus ''Ai grija''.Ne-am uitat amandoi in ochii ceilulalt, am dat sa plec dar m-a prins de mana si m-a sarutat.
Nu am sa uit niciodata momentula acela