| Nikongirl a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut? Unde? Cum? V-a placut?

Răspuns Câştigător
| Lavinia1 a răspuns:

Amintire de neuitat(un real dezastru).In curta scolii la intrare,ne tineam in brate uitandu-ne unul in ochii celuilalt,ne-am sarutat,atunci din spatele nostru s-a auzit vocea unui coleg''Vine diriga!''
El m-a tras in stanga,eu l-am tras in dreapta, pe jos fiind noroi, am alunecat amandoi chiar sub nasul diriginteilaughing.Ne-am ales cu cate un punct scazut la purtare.

7 răspunsuri:
| JoshuaNNN a răspuns:

Pe afara, a fost frumos n-am ce zice, dar cand imi aduc aminte de persoana [pe care am iubit-o atat de mult, inca o iubesc dar na.] mi se face..."mila" de mine la cat de prost am fost sa ii cred vrajelile...

| Pyskiss a răspuns:

Eram pe o banca cu o fata care tocmai sa desp. de prietenul eia fost primul mi-a placut cat de cat.Al doilea a fost cu o,, profitoare''nici ala nu mi-a prea placut. al 3 -lea cu o,, c|_|rVv@ doamne a fost groaznic.Al 4-lea cu o fata minunata care azi m-am despartit de ea.din pacate. nu ca ne-am certat.dar ii prea mica are 13 ani.eu 15 si a zis ca ma asteapta daca o astept si eu sa faca macar 16 ani. si mnoh o iubesc.s i-a fost cell mai frumos:*

| udreaella a răspuns:

Pai mie nu mi s-a parut chiar asa dethinking'? minunat ok.a fost primul dar.am simtit ca a fost normal.bine ai acea bucurie in inimawinking de ex. povestea mea. timp de un an am stat cu un baiat care il placeam avea prietena :d eu avea 13 ani iar el 17. nu stia ca'l plac.dar am asteptat momentul sa se desparta de iubita lui pentru ai spune ca il plac. daca ii spuneam asa oricum nu ma baga in seama pentru ca o avea pe prietena lui.intr'un sfarsit s-a despartit de ea.dar nu am avut curajul sa'i spun.si am ratat.iar s-a despartit si i-am spus.stia ca'l plac.:d si intr'o seara august 2011 m-a sarutat. simteam ca mor a doua zi si vroiam sa'l vad cat mai repede nu mai rezistam stateam in pat si strangeam pergele cu unghiile cat de tare puteam si ma foiam si ma agitam...desigur acum eu am facut 14 ani el implineste 18 pe 26 februarie iar pe 27 facem 5 luni:d am facut detoate(prostii).si suntem bucurosi:d.asta e povestea meabig grin chiar a fost un sarut frumos ala.desigur pentru mine:d

| edy4KtM a răspuns:

Eram parca in clasa a-6-ea s-a intamplat in timpul scoli in pauza:p,eu steam la mine in banca si jucam cu niste colegi avionaselelaughing,pe atunci imi placea de o fata,fata aceea era printre cele mai populare si cele mai dragute fete din scoala si nu era baiat pe care sa nu o placa,a venit la mine in clasa in timp ma jucam cu colegi mei,sa luat in vorba cu mine, eu eram cam rusinat de ea si dintr-o data mia intors capu si m-a sarutat, sarutul ala nu am sa-l uit toata viata mea pentru ca a fost cel mai magic sarut al meu deoarece a fost primul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost in clasa.cu o fata pe care am iubit-o mult, am avut mari emotii, si da mi-a placut, insa sincer nu-mi amintesc cu vreo mare placere de acea clipa, se duce :-si mai ales cand persoana respectiva te sictireste

| Iiuoanaaa a răspuns:

Pai a fost absolut minunat...a fost la scoala cu persoana iubita...cu care sunt inca impreunalove struck eu stateam la el in brate si el s-a uitat la mine in ochi si atunci m-a sarutatlove struck sh find primul da mi-a placut love struck

| raducualex a răspuns:

Eram in clasa a vi -a si eram mai retras cevva ggen mai emo stateam sigur pana am intalnit o fata ea era tot asa la prima intalnire cu ea am fost in cimitir acola neam tinut in brate ne uitam unul in ochii altuia si s-a intamplat dar nu a fost doar un pupic a fost un adevarat sarut :* a fost foarte super si placut :X multa bafta :*