| imyourdestiny2 a întrebat:

Cum abordez un baiat mai mare cu 4 ani ca mine pe facebook?

6 răspunsuri:
| MihaelaCarmen123 a răspuns:

Poi ii dai cerere. Iti da accept, daca nu te cunoaste, ii zici ca l-ai gasit pe facebook pe la o prietena. Il intrebi ce face, cati ani are, de unde este. Incepeti sa comunicati mai mult, iar peste putin veti deveni prieteni apropiati. Incearca sa il cunosti mai mult, dar lasa-l si pe el sa te cunoasca cu aceasta ocazie. Sper sa te ajute. Asta e doar parerea mea, daca nu iti place, asta e.

| Demonull a răspuns:

Cu un simplu HEI.

| LovelyKitty2 a răspuns:

Deci te-ai decis sa incerci happy. Bafta! :3

| Crucified a răspuns:

Trăgând o băşină la web.

| h3r a răspuns:

Îi zici bună și te dai cu 1 an mai mică...dar ai grijă să nu vorbiți prea mult, altfel cel mai probabil o să-și dea seama că ești doar o copilă care se bagă în gura leului.

| maradi3 a răspuns:

Il intrebi."auzi dragule, am o nedumerire... oare tu esti mai mare decat mine cu 4 ani sau eu sunt mai mica decat tine cu 4 ani?"...Bafta! happy