| FluTuRaS_2810 a întrebat:

Cum adica sa vorbesc deschis cu iubitul meu? adica sa ii spun ce nu imi convine la el?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Sa vorbesti deschis cu iubitul tau poate insemna mai multe lucruri, iar asta depinde de context.Sa vorbesti deschis cu iubitul tau inseamna sa spui cand nu iti convine ceva la relatia voastra sau poate chiar si la el atata timp cat nu il ranesti si nu incerci sa'l schimbi.Sa vorbiti deschis despre orice subiect va trece prin cap,sa va simtiti relaxati unul in compania celuilalt,sa nu va simtiti stanjeniti, jenati, etchappy.
Sper ca te'am ajutathappy.

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Sa vorbesti deschis,cum o faci tu de obicei, pe orice subiecte, sa ai incredere.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da, in fata si cu tupeu! Incercand sa cautati solutii, nu sa despicati orice problema-n patru.

| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a răspuns:

Buna!
A vorbi deschis inseamna sa-ti exprimi toate sentimentele in fata lui, sa-i spui ce gandesti cu adevarat bune sau rele.Sa-i vobesti cu incredere despre orice.deci in general sa fi sincera

| danypoli95 a răspuns:

Sa vorbiti despre orce.