| DomnulMuratura99 a întrebat:

Cum afla o fata daca are sida sau alte boli de genul? vreau sa ii fac sex oral si imi e frica sa nu i-au vreo boala deoarece a mai intretinut relatii si cu alti baieti dar cu prezervative

5 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Doar un consult la ginecolog îți poate confirma.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa ti dai seama...m as mira sa se duca sa si faca un set de analize de dragul tau. Daca ai indoieli cu privire la trecutul promiscuu al fetei respective atunci renunta la sex oral si intretineti numai relatii intime protejate.

| ShamelessQboy a răspuns:

Fuguta la un centru de analize la sânge și in 24 de ore maxim aveți rezultatul la bts, hiv etc.
E cea mai bună soluție cred eu, e bine sa fii sigur de partenera pentru a nu avea rețineri în ceia ce privește distractia.
Succes!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii ceri buletinul de analize

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Isi face analizele necesare inainte de a face sex, dar la minim 6 luni dupa ultimul contact sexual cu alt partener.