| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflam ce simte un baiat? Baietii se comporta c-am la fel cu toate fetele.
De exemplu:Baiatul Y e cu fata Z(care il inseala, etc). Se desparte de ea si o cunoaste pe fata L(care e cuminte si nu are comportamentul fetei Z). Baiatul Y nu are cum sa se comporte cu ambele fete la fel de frumos. Evident L ii e superioara lui Z. Dar daca baiatul Y nu se intelege bine cu fata L si se desparte de ea si incepe o relatie cu alta fata care e la fel de cuminte ca L, inseamna ca simte pentru amandoua acelasi lucru(lasand la o parte aspectul fizic)? Care e unicitatea unei relatii? Prin ce se deosebesc relatiile intre ele?

3 răspunsuri:
| MeMyself a răspuns:

O relatie se bazeaza pe sentimente.deci o relatie este unica si speciala daca exista sentimente intre cei 2.
Pai daca baiatul tine la prietena lui actuala e clar ca relatia asta nu se compara cu cele anterioare...happy

| catalina_2916 a răspuns:

@AdY -nu sunt de acord cu tine.cand tii la o persoana, n-ai cum sa nu arati ac3est lucru. oricat de orgolios ai fi,. daca iubesti n-ai cum sa nu te porti altfel cu respectiva persoana.astea sunt pretexte la baieti (,, noi baietii nu ne aratam sentimetele). pretexte.oh go on

| AdY a răspuns:

Tu poti sa creezi aici o ecuatie matematica, Si apropo> e greu sa sa stii ceea ce simte un baiat deoarece el nusi exteriorizeaza sentimentele