| rux2828 a întrebat:

Cum afli ca un baiat mai timid te place? funda cel mai bun raspuns

9 răspunsuri:
| andreeei a răspuns:

Vorbeste cu ele despre subiecte minore pana cand se obisnuieste cu tine, iar dupa vor veni si faptele

| Agentul6842 a răspuns:

Se uita mult la tine cu o privire de indragostit!

| DaRkMist69 a răspuns:

Ehhh daca vorbesti un pic cu el...vei vedea tuwinking

| MeGustaSiempreTu a răspuns:

In general un baiat mai timid nu arata niciodata daca place o fata! incarca sa vb cu el pe mess apropie-te cumva de el fara sa banuiasca nimic si dupa 2-3 saptamana intreaba-l tot pe messwinkingdac te placebig grin(2-3 saptamana ca sa prinda incredere in tine)winkingsper ca te am ajutatwinking:*

| VineMiticaBossu a răspuns:

Il intrebi.Nu ai ce pierde, chiar daca pare greu. Sper ca am ajutat.Noroc!

| 4l3x4nd3r a răspuns (pentru VineMiticaBossu):

Daca este timid nu este sigru ca o sa spuna adevarul...

| crazycrazy89 a răspuns (pentru VineMiticaBossu):

Vreau sa va intreb si eu ceva
Am un prieten bun despre care toti cred ca ma place zilele trecute m-am intalnit cu el si se uita foarte insistent la miine, crezand ca nu-l vad.Cand m-am intors spre el a pus capul in pamant si nu a spus nimic.
Voi ce credeti ma place sau nu?

| VineMiticaBossu a răspuns (pentru crazycrazy89):

Sigur te place, daca s-a intamplat chiar asa

| KeepCalmAndLoveNicolle a răspuns:

Felul în care vorbește sau felul în care te privește îl vor da de gol. Se va observa în caz ca te place, un băiat timid are emoțiile lui, care sunt destul de vizibile. Sper ca te-am ajutat. Succes!