| anonim_4396 a întrebat:

Cum afli cand o persona de pe yahoo messenger e pe "invisible"? va rog repede. dau funda!(scze kategoria)

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Intri pi www.detectinvisible.com scrii idul si vezi daca este pi invizibil. funda?

13 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Http://www.imvisible.ro/
Bagi id-ul si afli.

| Blondamea a răspuns:

Pai ai destule siteuri pe net pentru asa ceva

| delisa a răspuns:

Uite intra aici si scrie id persoanei http://www.imvisible.ro/

| florynna903 a răspuns:

Http://www.detector-invisible.com/
scrii id si iti zice daca nu cauta pe google detector invisible.

| pufulete17 a răspuns:

Http://www.imvisible.ro/ asta cred ca e cel mai bun! stai tu invizbil si testeazal.bafta:D

| GuitarGirl123 a răspuns:

Intri pe www.ydetector.ro, bagi id-u si verifici :P

| KoBrAVaSaluta a răspuns:

Www.ascuns.ro ii pui id-ul si gata :)

| andre3a92 a răspuns:

Cauta pe google:cine e invizibil pe mess, si iti apar tot felul de site-uri.in general primul e bun.

| AnDr3D33aLoV3 a răspuns:

Descarca programul de depistare! Nu dureaza decat vreo 5 min!

| BacauNet a răspuns:

Eu folosesc http://www.invisiblestatus.ro/ , cand vreau sa aflu cine sta pe invizibil . Merge bine de fiecare data . Recomand !

| TheExorcistAlex a răspuns:

Http://www.ydetector.com/
siteul ala iti arata daca e online/invisible/offline

| aluu10 a răspuns:

Www.ydetector.ro funda :D?