| TheAlphaFemale a întrebat:

Cum afli care sunt intentiile unui barbat fata da tine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general intentiile i se citesc in gesturi, propriile lui cuvinte, in atitudine. Insa una dintre cele mai bune cai de afla acest lucru ramane tot dialogul, sincer neaparat. "Ne asezam la un pahar de vorba si spunem cu sinceritate exact ceea ce simtim, discutam despre ceea ce asteptem unul de la celalalt"

| TheAlphaFemale explică (pentru anonim_4396):

Cam care ar fi geturile care ii tradeaza intentiile neserioase?

6 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

Ii pui mana intre picioare si vezi daca e tare sau nu.

| ElHombre2000 a răspuns:

Simpli iti poti da seama de intentile unu barbatdupa cum vorbeste cu tine, cum s ecomporta, ce atitudine are fata de tine. SPER CA TE_AM AJUTAT

| Anonima264 a răspuns:

Pai dupa comportament, vorbit, felul lui de a fii!

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Daca se comporta frumos cu tine, iti zambeste, te atinge, vorbeste cu tine; te face sa te simti bine in preajma lui.

| eu991 a răspuns:

Si raspunsul lui Gogu e bun.dar mai bine incerci sa fiti singuri si vezi cum se comporta... daca nu esti sigura il intrebi