| Nicoleta_Titel_1974 a întrebat:

Cum afli daca o fata este inca virgina

5 răspunsuri:
| singuratik98 a răspuns:

Intinde-o pe spate, roag-o sa-si dea jos chiloteii, indeparteaza-i gingas cele doua falduri de piele si vezi daca are himen sau nu. daca are, cand introduci degetul, va opune rezistenta.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Cele virgine se lauda ca numai sunt. La cele ce numai sunt e pe invers.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O intrebi

| Aasdfghj a răspuns:

Daca este iubita ta poti sa o intrebi. Daca nu este iubita ta, abtine-te.

| corbulalbrosu a răspuns:

Virginitatea se defineste ca fiind un concept de natura psihico-mintala si din acest motiv fiindca nu este de natura fizica adica ceva palpabil/tangibil sau vizibil, starea de virginitate a unei fete/femei sustinute/comunicate de ea o accepti ca atare. Sau din contra NU o accepti, insa bineinteles asta doar in cazul in care ai informatii strict exacte. Nimeni nu poate constata starea de virginitate a unei femei. Prin consultatie medicul ginecolog are posibilitatea sa constate doar starea de integritate a himenului adica doar daca "pasarica" a fost sau nu DEFLORATA. Insa oricat de bun specialist ar fi respectivul medic, NU va putea specifica sau preciza, cand, cum si in ce conditii s-a produs lezarea sau ruperea himenului si din acest motiv se va abtine sa faca comentarii sau sa dea un raspuns in privinta DEFLORARII constatate. Multa sanatate!