| Korb a întrebat:

Cum afli daca o fata te place(exclus sa-i intrebi prietenele sau pe ea)..deci,idei?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce idei,tu nu ai simtul observatiei?
E o chestie generala,cand cineva nu e interesat de o persoana,nu o vede indiferent ce-ar face.
Cand e interesat,intra in zona sa de atentie.
Adica te priveste,zambeste,se simte incurcata cand da cu ochii de tine,se inroseste,se fastaceste,se comporta nefiresc,se bucura sa te vada,asculta instinctiv ce spui,indiferent cu cine vorbesti, te urmareste cu privirea, te urmareste pe facebook, etc.
Simtul observatiei iti trebuie, nu idei.

3 răspunsuri:
| Sweetish a răspuns:

Îți dă like la toate pozele de pe FB?
Se uită după tine când te uiți în altă parte?
Zâmbește când te vede?

Dacă o cunoști și vorbești cu ea uneori, îți poți da seama dacă te place prin mici cuvinte.

| Paul3kileDeCurcan a răspuns:

Normal ca nu ii intrebi prietenele dar, exclus sa o intrebi pe ea? ce-ai sa faci? ai sa fii cu ea prin biletele transmise de prieteni comuni? du-te si zii ca vrei s-o scoti in oras. daca te place accepta sau nu e sigura. daca nu te place, refuza. punct. doamne ce probleme de lumea intai...

| Elena_Cristina_1985 a răspuns:

Waaa ce bine! Eu nu-l urmaresc pe facebook ♥ deci nu si-a dat seama ca-l plac laughing