| Ele2 a întrebat:

Cum aflii ca un baiat te place?

Răspuns Câştigător
| Amalia2305 a răspuns:

1.de cele mai multe ori se vede din felul cum se comporta cu tine(este mai atent la ce zici tu, te urmareste cu privirea mai mereu, se comporta mai frumos cu tine thinking chestii de acest gen:*) o alta varianta ar fi sa-l intrebi direct daca te place(insa nu trebuie sa fii timida) sper ca te-am ajutatbatting eyelashes funda puppy dog eyes?big grin:*

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Uita-te in ochii lui,cand nu se asteapta la asta,desi te priveste.
Daca se fastaceste brusc, sau pare brusc fericit, te place.

| mgtow a răspuns:

El iti spune sau face diverse gesturi care iti demonstreaza ca te vrea.

| ignore a răspuns:

-se uita insistent l tine mereu
-iti zambeste
-citeste pe net si limbajul trupului
-pr lui rad te fluera
-te tachineaza
-incearca sa te impresioneze.

| XxAlexandruxX a răspuns:

Uita-te cu un ochi la el sa vezi daca se uita la tine si daca incearca sa se bage in seama

| Anutzaaaaa a răspuns:

Buna ele2, ca sa afli daca un baiat trebuie sa vezi cum se comporta cu tine, de exemplu daca sta mereu pe langa tine poate fi un semn ca te place si sunt mai multe si daca mai vrei sfaturi ma gasesti la annutza_pisycutza