| theepical a întrebat:

Cum aflu daca ma place o fata din clasa?
C-a intrebat o data daca imi place de ea cand eram mai mici dar acum nu mai stiu.Cateodata imi aranjeaza ghiozdanul.
Oare ii place de mine?
V-a rog raspundeti-mi.

Răspuns Câştigător
| LoryM22 a răspuns:

Odata ce i-ai captat atentia te place,asa ca ce mai stai,invit-o la o plimbare, la un film, o floare...nu cred ca va face ea primul pas, insa ti-a dat de inteles.Bafta!

1 răspuns:
| nykol112 a răspuns:

Ma sincer acum daca iti aranjeaza ghiozdanu e bine dar atunci cand ti-l aranjeaza ii multumesti si o rogi sa te astepte sa plecati impreuna acasa ma rog chiar daca nu a aveti aceeasi directie o conduci si tu daca vrea ca nu o sa te refuzewinking sper ca ti-am fost de ajutortongue