| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu daca ma place o fata sau daca nu ma place? VA ROG SA IMI SPUNETI! pls

5 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

Vorbiți si o intrebi

| RAY a răspuns:

Ti a spus sa vezi de rochia ei de mireasa?

| Plato a răspuns:

O intrebi. npc

| Paul754880338 a răspuns:

Cine crezi ca ar putea sa iti spuna mai bine decat ea. De ce nu o intrebi de vorba... si vezi ce zice. De aici sau de la horoscop nu ai de aflat decat "pareri"

| ChEnZ26 a răspuns:

Asculta la mine, azi m-am lins cu una si deja imi pare rau, nu te baga pe fete is un chin, iti mananca viata si banii, stai cuminte singur si daca vrei sex du-te prin oras seara cu un prezervativ si 50 lei si te aranjezi