| G30RG3 a întrebat:

Cum aflu daca o fata ma place ca eu cred ca ma plac multe(imi dau seama dupa cum se poarta cu mine)?

Răspuns Câştigător
| Silenceisanwser a răspuns:

Pai intotdeauna o fata cand ii place de tine se uita insistent la tine apoi daca observa ca o remarci imediat isi schimba priviera ( te priveste insistent) se baga inseama mult cu tine trebuie sa simti ca acea fata are emotii!

2 răspunsuri:
| Dudăăăă a răspuns:

O fata se schimba la fata cand priveste un baiat caruia ii place.Eu una fac o fata gen sad...laughing si app...baiatu pe care il iubesc eu e tot George puppy dog eyes

| traficanta a răspuns:

Aii lasa-marolling on the floor