| TIb a întrebat:

Cum aflu daca o fata ma place? (nu imi spuneti ca din comportamentul ei) (amandoi avem 14 ani)

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

O intrebi si aflihappy

| udarb a răspuns:

Daca te priveste uneori insistent si parca te dezbraca din priviri...atunci i dragoste.

| trololololol a răspuns:

Test de sange, analiza ADN sau compozitia spectrala a sunetului vocii ei cand e langa tine.
Ori din comportament ori o intrebi, cum altfel vrei?

| Assassins a răspuns:

Daca te priveste uneori insistent si parca te dezbraca din priviri atunci te place. tu o placi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca obtzii note mai mari decit ea si te felicita sa stii ca te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteabo fa gesturi frumoase pentru ea si cand sunteti singuri itreabo

| love_cat a răspuns:

Daca incearca sa-ti atraga atentia, daca o vezi mai mereu ca e pe langa tine si daca vb mult cu tine!