| Maela a întrebat:

Cum aflu daca un baiat ii place de mine (da nu zicety sa-i spun. altceva)

3 răspunsuri:
| teiubesk23 a răspuns:

Incearca mereu sa intre in vorba cu tine...Priveste mereu spre tine. Se straduie sa petreaca mai mult timp cu tine sau pe linga tine (ca sa il observi)... Asta e

| nIMic_3176 a răspuns:

Se uita la fundu' tau cand treci pe langa el.

| Kristina_3133 a răspuns:

Simplu! It spun din "experienta" laughing. Incearca sa te atinga accidental,intra in vorba cu tine, te face sa razi, rade la glumele tale chiar daca nu le intelege ...etc.Alta varianta intreaba un prieten cu care stii uh ca se intelege daca vb de tine cand e cu el.asa am aflat si eu happy